SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Opálená - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Opálená a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. V areálu sídlí horská služba. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete zelňačku a hamburger.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 61%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C