SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Třeštík – Celnica - lyžaři si přijdou na své

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Třeštík – Celnica je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech.

V areálu se nachází jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 550m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Úprava svahu probíhá dle potřeby . Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete smažák nebo gulášek. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Muzeum Frenštát pod Radhoštěm, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 68% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C