SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Ještěd

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Ještěd! Areál se nachází v Lužických horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je čtveřice sedačkových lanovka. Dále se v areálu nachází čtveřice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete horkou čokoládu či uzená cigára. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 58%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C