SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kvasejovice - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Kvasejovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na České Sibiři.

V areálu najdete čtveřici vleků a jedno lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete kulajdu nebo hamburger.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Městské muzeum Sedlčany. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 55%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 17.1.
Skoro jasno
-9°C
-14°C
Pondělí
18.1.2021
Zataženo
-9°C
-5°C
Úterý
19.1.2021
Zataženo
-3°C
0°C
Středa
20.1.2021
Polojasno
2°C
1°C