SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Pec pod Sněžkou se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Pec pod Sněžkou. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především 10 sedačkových lanovek.. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. řízečky nebo gulášek. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pohled na romanticky zasněžený Kaplička v Obřím dole určitě stojí za těch Kaplička v Obřím dole, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Areál by potřeboval několik větších investic. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 64%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Pec pod Sněžkou - lyžaři si přijdou na své Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C