SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Mezivodí se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Mezivodí je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete trojici vleků a lano pro děti. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. uzená cigára a česnečku.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 76%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 2.6.
Déšť
12°C
11°C
Středa
3.6.2020
Jasno
15°C
9°C
Čtvrtek
4.6.2020
Déšť
19°C
13°C
Pátek
5.6.2020
Deštivo
13°C
9°C