SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Polevsko - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Polevsko a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Lužických horách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází jeden vlek. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány ob den. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte smažák a řízečky.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. V okolí se nachází Vlastivědné muzeum a galerie, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Chybí nám zde především koplexní služby. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 58% - to je náš verdikt. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 2.6.
Déšť
12°C
11°C
Středa
3.6.2020
Jasno
15°C
9°C
Čtvrtek
4.6.2020
Déšť
19°C
13°C
Pátek
5.6.2020
Deštivo
13°C
9°C