SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Aldrov - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Aldrov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít čtveřici vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. kulajdu nebo řízečky. Do areálu můžete jet také skibusem.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Lepší hodnocení než 62% si areál prostě nezaslouží.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C