SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

V kvalitním oblečení na hory

Plánujete zimní dovolenou? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. Některé české firmy si jsou dokonce tak jisté kvalitou svých výrobků, že nabízejí zákazníkům nadstandardní tříletou záruku. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Pryč je doba, kdy nás na sjezdovkách hřál tlustý svetr od babičky. Stále však platí zlaté pravidlo vrstvení.

Jedna kvalitní věc je lepší než tři nekvalitní - to je heslo dnešní doby a dnešních nákupů. A dodržení tohoto pravidla se velmi viditelně odrazí na velikosti našich zavazadel. Součastí kvalitní sportovní bundy určené pro zimní sporty je pás proti sněhu. Teploučké tříprstové rukavice jsou skvělá vychytávka kombinující výhody palčáků a běžných prstových rukavic. Pod lyžařskou helmu není vhodná čepice, ale spíše tenoučká termo lyžařská kukla, která ochrání i tváře a nos.

Sportovní oblečení nové generace je prodyšné – a přesto je člověk dokonale chráněn před větrem. Existuje celá škála moderních materiálů nejrůznějších předností, které lze vzájemně kombinovat a docílit tak absolutně dokonalých vlastností pro sportovní oděvy. Oděvy je možno používat i za extrémních klimatických podmínek. Vnitřní strana bývá jemná a hřejivá, příjemná pro pokožku a nabízející ten nejlepší komfort pro zákazníka. Vnější strana materiálu může mít i teflonový zátěr odpuzující vodu. Velmi kvalitní oblečení můžete pořídit ve výprodejích.

Používané materiály jsou velmi odolné. Sportovní oblečení lze prát v automatické pračce - při použití doporučených pracích prostředků a bez použití aviváže Sušení by mělo probíhat pozvolně.

Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě - lyžařská helma je dnes na sjezdovce vážně nepostradatelná. Také chránič páteře by si měl pořídit každý snowboarďák. U dražšího oblečení jsou již běžné i technické záchranné systémy, které na Vás upozorní i pod lavinou.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C