SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kubiška - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Vyzkoušejte Ski areál Kubiška! Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Frenštát pod Radhoštěm .

V areálu se nachází jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete uzená cigára nebo gulášek. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Velké Karlovice – Machůzky.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je velmi nadprůměrný. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Oceňujeme především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 67%.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 17.1.
Skoro jasno
-9°C
-14°C
Pondělí
18.1.2021
Zataženo
-9°C
-5°C
Úterý
19.1.2021
Zataženo
-3°C
0°C
Středa
20.1.2021
Polojasno
2°C
1°C