SKI AREÁL SNOWPARK ČIHALKA - OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Lysá hora - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Lysá hora.

Opálená - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Opálená a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Mostek se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Mostek je pro vás to pravé.

Do ski areálu Búřov se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Búřov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Pec pod Sněžkou se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Pec pod Sněžkou.

Kvasejovice - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Kvasejovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Ještěd

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Ještěd!

Cotkytle - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Cotkytle a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Pecka

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Pecka a užijte si zimní radovánky naplno!

Třeštík – Celnica - lyžaři si přijdou na své

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Třeštík – Celnica je pro vás to pravé.

Do ski areálu Tesák se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Zimní areál Tesák je pro vás to pravé.

Jak se připravit na zimní dovolenou

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

V zahraničí se nejlépe lyžuje ve Francii

Zima se blíží. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Areál U pily Lučany ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál U pily Lučany!

Ski areál Kubiška - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Vyzkoušejte Kubiška!

Mariánské Lázně - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Mariánské Lázně.

Zimní středisko Kašperské Hory

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Kašperské Hory a užijte si zimní radovánky naplno!

V kvalitním oblečení na hory

Plánujete zimní dovolenou? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. Některé české firmy si jsou dokonce tak jisté kvalitou svých výrobků, že nabízejí zákazníkům nadstandardní tříletou záruku. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Ski areál Ludvíkov

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Ludvíkov je pro vás to pravé.

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - příjemně překvapil

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Aldrov - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Aldrov a užijte si zimní radovánky naplno!

Potštát - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Potštát!

Polevsko - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Polevsko a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Mezivodí se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Mezivodí je pro vás to pravé.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C